Please wait...

Try Sallira with other theme and color combinations
Color options

Nasz Blog

Opisując poszczególne odmiany marihuany, nie sposób pominąć Green Crack AUTO. Ostatni człon nazwy wyraźnie wskazuje na automatyczne kwitnienie – cechę, którą wyjątkowo cenią hodowcy. Chodzi o to, że czas czekania…
Cechy marihuany Green Crack AUTO

Opisując poszczególne odmiany marihuany, nie sposób pominąć Green Crack AUTO. Ostatni człon nazwy wyraźnie wskazuje na automatyczne kwitnienie – cechę, którą wyjątkowo cenią hodowcy. Chodzi o to, że czas czekania na w pełni dojrzałe kwiaty jest krótki. Nowe odmiany marihuany tworzone są od lat i w celu pozyskiwania coraz większych efektów coraz niższym kosztem. Na bazie krzyżówek powstają coraz nowsze odmiany roślin, które uprawia się coraz łatwiej, taniej i szybciej. Rośliny mają oczywiście cechy pożądane przez konsumentów, albo takie, o których wiadomo, że przypadną im do gustu. W Polsce nie wolno hodować marihuany. Dozwolone jest tylko posiadanie własnej kolekcji nasion.

Jakie cechy ma marihuana Green Crack AUTO?

Zacznijmy od tego, że to jedna z mocniejszych odmian tej rośliny. Moc marihuany określa się zawartością psychoaktywnego kannabinoidu THC. W marihuanie Green Crack AUTO jest go ponad 20%. Zdaniem hodowców, marihuana Green Crack AUTO jest wydajna, silna i żywotna. Wygląda więc na to, że tworząc tę odmianę odniesiono spory sukces.

Sklep online z nasionami konopi https://www.taniesianie.pl/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.