Please wait...

Try Sallira with other theme and color combinations
Color options

Nasz Blog

Marihuana jest rośliną, której najczęściej przypisuje się działanie narkotyczne. Jednocześnie nie tylko takie właściwości konopia wykazuje. Już w starożytności wykorzystywano konopie, jako zioło o właściwościach leczniczych. Nasiona konopi służyły do…
Różne działanie konopi

Marihuana jest rośliną, której najczęściej przypisuje się działanie narkotyczne. Jednocześnie nie tylko takie właściwości konopia wykazuje. Już w starożytności wykorzystywano konopie, jako zioło o właściwościach leczniczych. Nasiona konopi służyły do sporządzania pasty, która o działaniu przeciwzapalnym.
Używano marihuany jako zioła na przeczyszczenie. Marihuana wykazuje też właściwości przeciwbólowe.

Dzisiaj trwa spór między propagatorami i przeciwnikami konopi. Ci, którzy marihuanę negują, podkreślają, że stanowiące jej składnik opiaty mają negatywne oddziaływanie na mózg. Zarazem są i takie przekonania, które wskazują na to, że marihuana może być pomocą w minimalizowaniu bólów związanych z jaskrą czy stwardnieniem rozsianym. Farmacja konopna ma tylu fanów, co i przeciwników. I sprawa ta szybko się raczej nie ulegnie zmianie. Nie ma to też wpływu na to, że konopie wykazują właściwości lecznicze, jakie można wykorzystywać w terapii licznych chorób. Dużo się na ten temat donosi. Nasiona konopi można sobie zakupić legalnie i zasiewać je w celach indywidualnych. Na takie rzeczy decydują się zazwyczaj osoby, które czytały o właściwościach konopi i mają cele ku temu, by chcieć je wypróbować osobiście. Wielu, zanim zdecyduje się na takie działanie, szuka porad w sieci. Informacji o tym, jak marihuana działa i czy jest bezpieczna. To zawsze jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.